Preskočiť na obsah
Dawin Finance

Financie a poistenie

Dawin Finance s. r. o.

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Sídlo
Prešov
Od roku
2026
IČO
57 574 286

Dawin Finance

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Masarykova 2722/22, 080 01 Prešov
Na trhu od
16. apríla 2026
IČO
57 574 286
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Firma v číslach

2026
rok vzniku
22
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Dawin Finance

Dawin Finance s. r. o. sídli na adrese Masarykova 2722/22, 080 01 Prešov. Zapísaná je od 16. apríla 2026 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet činnosti tvorí 22 položiek, napríklad podriadený finančný agent v podregistri poistenie alebo zaistenie, poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo a výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov.

Základné údaje

Obchodné meno
Dawin Finance s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
57 574 286
Dátum vzniku
16. apríla 2026
Sídlo
Masarykova 2722/22, 080 01 Prešov
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 52338/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné finančné pomocné inštitúcie
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Dawin Finance zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 22 položiek.

  • Podriadený finančný agent v podregistri poistenie alebo zaistenie

  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov

  • Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov

  • Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov

Zobraziť všetkých 22 položiek predmetu činnosti
  • Podriadený finančný agent v podregistri poistenie alebo zaistenie
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov
  • Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Dawin Finance s. r. o.?

Sídlo je na adrese Masarykova 2722/22, 080 01 Prešov.

Čím sa Dawin Finance s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: podriadený finančný agent v podregistri poistenie alebo zaistenie; poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo; výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov; spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov.

Aké je IČO – Dawin Finance s. r. o.?

IČO je 57 574 286.

Kedy vznikla Dawin Finance s. r. o.?

Vznik: 16. apríla 2026.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Masarykova 2722/22 080 01 Prešov

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Dawin Finance s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese dawin-finance.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.